Sales, értékesítési menedzser

A Moringo csapata keresi értékesítési tevékenységének mozgatórugóját.

Milyen feladatok várnak rád?
- Új ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel (nem egy összeállított hideghívásos listára való telefonálást várunk)
- Sales stratégia kialakításában való proaktív részvétel
- Ajánlatadás és ajánlatokból megrendelések generálása
- Lehetséges partnerek önálló felkutatása
- Az ügynökség értékesítésének növelése és üzleti fejlesztése
- Ügyféligények folyamatos nyomon követése
- Részvétel a folyamatos fejlődésben és az ügyfelek profi kiszolgálásában

Amire szükség lesz a közös munkához:
- Értékesítési tapasztalat hasonló munkakörben
- Rendelkezz aktív, élő kapcsolatrendszerrel
- Talpraesettség, önállóság
- MS Office magas szintű ismerete
- Hosszú távon tervezz velünk
- Légy pozitív természetű és a csapat mozgatórugója
- B kategóriás jogosítvány
- Angol nyelv társalgási szintű ismerete előnyt jelent

Amit a fentieken felül biztosítunk:
- Versenyképes, teljesítményorientált (alap + határok nélküli jutalék) fizetés
- Tapasztalt, munkájára igényes, motivált csapat, akit sales munkatársként magabiztosan képviselhetsz
- Megegyezés szerinti munkavégzés (home office, kötetlen vagy akár részmunkaidős)
- Hosszú távú biztos munkalehetőség, és előrelépési lehetőség.

Így jelentkezz:
Nézd meg alaposan a weboldalunkat, ismerd meg, hogy mivel foglalkozunk a Moringo-nál.
Ha pezseg benned az a vér, ami ehhez a munkához szükséges, küldd el fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat és motivációs leveledet a karrier (kukac) moringo.hu címre.

Szép napot!
Moringo Team