moringologo

PPC specialista, PPC menedzser állás

Google Ads és Social media kampányok kezeléséhez keressük új kollégánkat, aki jól ismeri a hirdetéskezelők működését és rutinosan elemzi a Google Analytics adatait a jobb eredmények érdekében.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • PPC stratégia kidolgozása, megtervezése, végrehajtása
  • PPC kampányok menedzselése, optimalizálása, értékelése és riportok elkészítése
  • Mérések ellenőrzése és nyomon követése
  • PPC hirdetésekhez szövegírás (szövegíró segítséggel), grafikai munkák elkészítése (grafikus segítséggel)
  • Hirdetői briefek alapján közösségi média koncepciók kidolgozása, megvalósítása
  • Közösségi platformok kezelése (Facebook, Instagram), tartalmak létrehozása, szerkesztése (szövegíró és grafikus segítséggel)
  • A munkádhoz kapcsolódó trendek nyomon követése, implementálása

Ami elengedhetetlen a jelentkezéshez:

  • Legalább 1 éves tapasztalat a Google Ads és a Facebook hirdetési rendszerében
  • Shopping kampányok, Google Tag Manager, Google Merchant Center ismerete
  • Közösségi média felületek (Facebook, Instagram) magas szintű ismerete
  • Google Analyticsben és riportálásban való jártasság
  • Marketing pozícióban vagy ügynökségnél kampányok tervezésében, lebonyolításában és monitorozásában szerzett gyakorlat
  • Gazdasági és/vagy média területhez kapcsolódó végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előny a jelentkezéshez:

  • Google vizsgák, Facebook képzés vagy bármely online marketing képzésen való részvétel, sikeres teljesítés
  • Weboldal CMS-ek használatában szerzett tapasztalat
  • Médiapiac ismerete
  • SEO ismeretek
  • LinkedIn és további közösségi felületek ismerete

Amit mi biztosítunk:

  • Egy munkahely, ahol jó légkörben töltheted a napjaidat.
  • Versenyképes fizetés.
  • Fiatalos, professzionális csapat.
  • Változatos projektek.
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye:

Iroda: Szeged
Külsős együttműködés esetén: home office

Mire van szükséged a jelentkezéshez?

  • Min. 3 referencia munka (projektek, melyeken Te dolgoztál - kampánymenedzsment, stratégiatervezés)
  • Fizetési igényedet és releváns tapasztalataidat tartalmazó önéletrajz.
  • Néhány soros levél, hogy miért Téged válasszunk.

E-mailben a következő címre: karrier (kukac) moringo.hu

Szép napot!
A Moringo Csapata

Ajánlatkérés és kapcsolatfelvétel

Adatvédelmi szabályzat | ÁSZF