moringologo

PPC specialista, PPC menedzser állás

Google Ads és Social media kampányok kezeléséhez keressük új kollégánkat, aki jól ismeri a hirdetéskezelők működését és rutinosan elemzi a Google Analytics adatait a jobb eredmények érdekében.

Milyen feladatok várnak Rád?
- PPC stratégia kidolgozása, megtervezése, végrehajtása
- PPC kampányok menedzselése, optimalizálása, értékelése
- Mérések ellenőrzése és nyomon követése
- Közösségi platformok kezelése (Facebook, Instagram), tartalmak létrehozása, szerkesztése
- Közösségi média aktivitási terv elkészítése
- Rendszeres riportok elkészítése
- Közösségi média trendek nyomon követése, implementálása
- Hirdetői briefek alapján közösségi média koncepciók kidolgozása, megvalósítása
- Kulcsszókutatás, szövegírás

Ami elengedhetetlen a jelentkezéshez:
- 1-3 éves tapasztalat a Google Ads és a Facebook hirdetési rendszerében
- Shopping kampányok, Google Tag Manager, Google Merchant Center ismerete
- Közösségi média felületek (nem csak Facebook) magas szintű ismerete
- Google Analyticsben és riportálásban való jártasság
- Marketing pozicióban vagy ügynökségnél social média kampányok tervezésében, szervezésében, lebonyolításában és monitorozásában szerzett gyakorlat
- Gazdasági és/vagy média területhez kapcsolódó végzettség
- Google vizsgák
- Online CMS-ek használatában szerzett tapasztalat
- Médiapiac ismerete
- Középfokú angol nyelvtudás

Amit mi biztosítunk:
- Egy munkahely, ahol jó légkörben, szívesen töltheted a napjaidat.
- Versenyképes fizetés.
- Fiatalos, professzionális csapat.
- Kihívásokkal teli feladatok.
- Folyamatos fejlődési lehetőség.
- Csapatépítő programok.

Munkavégzés helye:
Szeged

Mire van szükséged a jelentkezéshez?
- Referencia anyagok olyan projektek kapcsán melyeken Te dolgoztál. (Szövegírás, kampányok, stratégia, képzések, egyéb marketing tapasztalatok és eredmények).
- Fizetési igényeddel ellátott önéletrajz.
- Motivációs levél.

E-mailben a következő címre: karrier (kukac) moringo.hu

Szép napot!
A Moringo Csapata

Ötletekben határ a csillagos ég.

Egyedi ajánlatot szeretnék.

Adatvédelmi szabályzat | ÁSZF