moringologo

PHP programozó állás

A Moringo Digitális Ügynökséghez teljes állású fejlesztőket keresünk szegedi és győri irodánkba, web backend posztra.

Feladatok:
- Weboldal, webáruház fejlesztés Laravel alapú keretrendszerben
- Meglévő webes vállalatirányítási rendszerünk fejlesztése, új funkciókkal való bővítése
- Egyedi rendszerek fejlesztése

Feltételek:
- Legyen tapasztalatod PHP 7+, SQL, Laravel 5+, Yii (van projektünk 1.1-ben és 2+ verzióban is). Ha csak egyet-egyet nem ismersz, az nem gond. Expertnek sem kell lenned.

Előny, de ha nem megy, majd nálunk megtanulod:
- Git verziókövetés
- Linux ismeretek
- Valamilyen CMS rendszerben szerzett tapasztalat
- Front-end tapasztalat

Munkavégzés helye:
Szeged és Győr: irodában
Budapest: távmunka. Akkor jelentkezz, ha napközben biztosított a folyamatos elérhetőséged

Amit még érdemes tudni:
- Referenciáknál írd meg, hogy mi volt pontosan a Te munkád
- Nincsenek felesleges megbeszélések
- Csapatban dolgozunk, fontos, hogy tudj kérdezni és Te is segíteni a többieknek
- A feladatok mindig normális taskokban vannak levezetve
- Hosszútávra keresünk csapattagot
-Teljes értékű kollégát keresünk, a heti 1-2 nap home office megállapodás kérdése
- bérezés (nettó): 350 - 550.000 forint között (tudástól és hozzáállástól függően)

Mivel foglalkozunk és kik vagyunk:
- Egy folyamatosan bővülő szegedi digitális ügynökség vagyunk
- Saját ERP rendszer, egyedi CRM rendszerek, valamint összetettebb weboldalak és webáruházak fejlesztését végezzük a KKV hazai és külföldi cégek részére

Munkájára igényes, korrekt programozót keresünk, aki a csapatunkba is be tud illeszkedni.
Amennyiben érdekel, küldd el önéletrajzodat, referenciamunkáidat, és elérhetőségeidet e-mail címünkre: karrier (kukac) moringo.hu

Mondd el miben segíthetünk,

kérj ajánlatot a Moringotól