moringologo

Full Stack Webfejlesztő állás (Laravel)

A Moringo Marketing Ügynökséghez Full Stack Webfejlesztő kollégát keresünk Laravel tapasztalattal.

Milyen feladatok várnak rád?
- Weboldal, webáruház fejlesztés Laravel alapú keretrendszerben
- Meglévő webes vállalatirányítási rendszerünk fejlesztése, új funkciókkal való bővítése
- Egyedi CRM, és egyéb rendszerek fejlesztése

Tapasztalat, amire szükség lesz a közös munkához:
- PHP 7+
- Laravel PHP framework (Legyen meglévő tapasztalatod és rutinod)
- MySql adatbázisok kezelése
- HTML5, CSS3 ismeretek
- Bootsrap4 frontend keretrendszer
- Git verziókövetés
- Linux ismeretek
- Valamilyen CMS rendszerben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
Szeged (elsődleges): irodában
Budapest, Győr: távmunka. Akkor jelentkezz, ha napközben biztosított a folyamatos elérhetőséged

Amit még érdemes tudni:
- Referenciáknál írd meg, hogy mi volt pontosan a Te munkád
- Nincsenek felesleges megbeszélések
- Csapatban dolgozunk, fontos, hogy tudj kérdezni és Te is segíteni a többieknek
- A feladatok mindig normális taskokban vannak levezetve
- Hosszútávra keresünk csapattagot
-Teljes értékű kollégát keresünk, a heti 1-2 nap home office megállapodás kérdése

Amit a fentieken felül biztosítunk:
- versenyképes fizetés
- fiatalos, professzionális csapat
- nyugodt munkakörnyezet
- folyamatos fejlődési lehetőség

Mivel foglalkozunk és kik vagyunk:
- Egy folyamatosan bővülő szegedi digitális ügynökség vagyunk
- Saját ERP rendszer, egyedi CRM rendszerek, valamint összetettebb weboldalak és webáruházak fejlesztését végezzük a KKV hazai és külföldi cégek részére

Így jelentkezz:
Nézd meg alaposan a weboldalunkat, ismerd meg, hogy mivel foglalkozunk a Moringo-nál.
Ha látsz benne fantáziát, küldd el fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat, motivációs leveledet és referenciáidat a karrier (kukac) moringo.hu címre.

Szép napot!
Moringo Team

Ötletekben határ a csillagos ég.

Egyedi ajánlatot szeretnék.

Adatvédelmi szabályzat | ÁSZF