moringologo

PHP - Laravel backend fejlesztő állás

A Moringo Digitális Marketing Ügynökség keresi Laravel keretrendszerben jártas, PHP  backend fejlesztő csapattagját.

Milyen feladatok várnak rád?
- Weboldal, webáruház fejlesztés Laravel alapú keretrendszerben
- Meglévő webes vállalatirányítási rendszerünk fejlesztése, új funkciókkal való bővítése (Laravel)
- Egyedi CRM, és egyéb rendszerek fejlesztése

Tapasztalat, amire szükség lesz a közös munkához:
- PHP 7+ (min. 3 éves tapasztalat)
- Laravel PHP framework (min. 3 éves tapasztalat)
- MySql adatbázisok kezelése
- GIT vagy más verzió követő rendszer ismerete

Amit még érdemes tudni:
- Nincsenek felesleges megbeszélések
- Csapatban dolgozunk, fontos, hogy tudj kérdezni és Te is segíteni a többieknek
- A feladatok mindig normális taskokban vannak levezetve
- Hosszútávra keresünk csapattagot

Munkavégzés helye:
Szeged (elsődleges): iroda + Home Office
Távmunka: akkor jelentkezz, ha napközben biztosított a folyamatos elérhetőséged

Munkavégzés módja:
Teljes állás vagy projekt alapú vállalkozói együttműködés

Amit a fentieken felül biztosítunk:
- versenyképes fizetés
- fiatalos, professzionális csapat
- nyugodt munkakörnyezet
- folyamatos fejlődési lehetőség

Mivel foglalkozunk és kik vagyunk:
- Egy folyamatosan bővülő szegedi digitális ügynökség vagyunk
- Saját ERP rendszer, egyedi CRM rendszerek, valamint összetettebb weboldalak és webáruházak fejlesztését végezzük a KKV hazai és külföldi cégek részére

Így jelentkezz:
Küldd el fizetési igényeddel ellátott önéletrajzodat és referenciáidat a karrier (kukac) moringo.hu címre.

Ajánlatkérés és kapcsolatfelvétel

Adatvédelmi szabályzat | ÁSZF