moringologo

Online marketing menedzser állás

A Moringo Marketing Ügynökség legalább 2 éves tapasztalttal rendelkező marketing munkatársat keres.

Milyen feladatok várnak Rád?
- Marketing stratégiák kidolgozása.
- Online kampányok tervezésében és megvalósításában való részvétel.
- Kreatív tartalommarketing (szövegírás, képi és videó tartalmak tervezése és létrehozása).
- Social Media kommunikáció menedzsment.
- Kampánykezelés, kampánymenedzsment (Social média, Google Ads és egyéb online hirdetések kezelése).
- Ügyfélkapcsolatok kezelése.

Ami elengedhetetlen a jelentkezéshez:
- Legalább 2 év reklámügynökségi vagy marketing munkatapasztalat.
- Facebook hirdetéskezelő, Google Ads és Google Analytics rendszerek teljes körű ismerete.
- Szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció).
- Aktív angol nyelvtudás.
- Magas színvonalú ügyfél-kommunikáció.
- Önálló munkavégzés.
- Jó szervező és problémamegoldó készség.
- Hatékony időmenedzsment, hogy tudj priorizálni a párhuzamosan futó projektek között.

Amit mi biztosítunk:
- Egy munkahely, ahol jó légkörben, szívesen töltheted a napjaidat.
- Versenyképes fizetés.
- Fiatalos, professzionális csapat.
- Kihívásokkal teli feladatok.
- Folyamatos fejlődési lehetőség.
- Csapatépítő programok.

Munkavégzés helye:
Szeged

Mire van szükséged a jelentkezéshez?
- Referencia anyagok olyan projektek kapcsán melyeken Te dolgoztál. (Szövegírás, kampányok, stratégia, képzések, egyéb marketing tapasztalatok és eredmények).
- Fizetési igényeddel ellátott önéletrajz.
- Motivációs levél.

E-mailben a következő címre: karrier (kukac) moringo.hu

Szép napot!
A Moringo Csapata

Ötletekben határ a csillagos ég.

Egyedi ajánlatot szeretnék.

Adatvédelmi szabályzat | ÁSZF