moringologo

Digitális marketing menedzser állás

A Moringo Digitális Ügynökség digitális marketing munkatársat keres online kommunikációs kampányok kezelésére.

Feladatok
- online kampányok tervezésében és megvalósításában való részvétel
- közösségi médiatartalmak előállítása, közösségi média felületek kezelése
- weboldal tartalomkezelés
- marketingtartalmak szövegezése
- Adwords és egyéb online hirdetések kezelése
- közösségi hirdetések kezelése
- kapcsolattartás ügyfelekkel

Elvárások
- ügynökségi vagy marketing munkatapasztalat
- szakirányú végzettség (marketing, kommunikáció)
- kiváló kommunikációs- és íráskészség
- jó szervező és problémamegoldó készség
- aktív angol nyelvtudás
- magas színvonalú ügyfél-kommunikáció
- Facebook hirdetéskezelő rendszer, Adespresso, Google Adwords és Google Analytics ismerete

Elvárt készségek
- önálló munkavégzés
- logikus és eredmény orientált gondolkodásmód
- erős time management, hogy tudj priorizálni a párhuzamosan futó projektek között
- jó szervezőkészség

Előny
Offline kampányok kezelésében és rendezvények szervezésében szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk
- versenyképes fizetés
- fiatalos, professzionális csapat
- kihívásokkal teli feladatok
- folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye és formája:
Szeged

Önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével: karrier (kukac) moringo.hu

Ne érd be az átlagossal,

dolgozz a Moringo kreatív csapatával