moringologo

Informatikai megoldás értékesítő állás

A Moringo az értékesítői csapat bővítéséhez, megbízható és motivált, informatikai megoldás értékesítés területen jártas kollégát keres, a cég által forgalmazott szoftvermegoldások értékesítésének támogatására.

Feladatok:
- új értékesítési lehetőségek felkutatása, kezelése
- ajánlati anyagok készítése
- meglevő ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
- értékesítési folyamat adminisztrációja CRM rendszerben

Elvárások:
- legalább 2 év tapasztalat informatikai megoldás értékesítői munkakörben
- kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
- CRM és webes rendszerek alapismerete
- haladó Excel ismeretek
- dinamikus személyiség, csapatjátékos hozzáállás
- ügyfélorientált szemlélet, kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:
- fiatalos, barátságos munkakörnyezet
- rugalmas időbeosztás
- versenyképes jövedelem
- folyamatos fejlődési lehetőség

Önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével: karrier (kukac) moringo.hu

Ne érd be az átlagossal,

dolgozz a Moringo kreatív csapatával