moringologo

Értékesítő, account menedzser állás

A Moringo az értékesítői csapat bővítéséhez, megbízható és motivált, marketing és kommunikáció területen jártas kollégát keres, a cég által biztosított szoftvermegoldások értékesítésének támogatására.

Feladatok:
- új partnerek felkutatása a rábízott területen
- meglévő partnerek kezelése
- ajánlatkészítés
- szaktanácsadás
- partnerkapcsolatok gondozása

Elvárásaink:
- felsőfokú végzettség
- értékesítésben szerzett tapasztalat (reklámügynökségnél, marketing ügynökségnél)
- jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
- agilis, proaktív, kereskedelem iránt érdeklődő személyiség
- B kategóriás jogosítvány

Előnyök:
- meglévő kapcsolatrendszer
-angol nyelvtudás

Munkavégzés helye:
- Szeged
- Budapest

Amit biztosítunk:
- önálló, kötetlen időbeosztás
- izgalmas projektek
- kihívást jelentő feladatok
- fiatal, dinamikus csapat
- versenyképes juttatási csomag

Nézd meg weboldalunkat, ismerd meg, hogy mivel foglalkozunk a Moringo-nál.

Írj nekünk egy rövid tervet, hogy milyen cégeket és hogyan keresnél meg az első munkaheteden.
Azt is küldd el nekünk, hogy mit ajánlanál nekik a szolgáltatásainkból.
Leveledet a karrier (kukac) moringo.hu címre várjuk.

Ne érd be az átlagossal,

dolgozz a Moringo kreatív csapatával